Aktualności
tu jesteś: strona główna > aktualności

                                                                                                                                               

E-KARTOTEKA -  uruchomiliśmy elektroniczny dostęp do kartotek czynszowych Państwa lokali. W celu uzyskania danych do logowania, prosimy o kontakt z działem czynszy

tel. 71 325 26 95/96 wew. 27

 


 

SPRZEDAŻ MIEJSC POSTOJOWYCH

 

Posiadamy do sprzedaży miejsca postojowe w budynkach przy ulicy:

 

Objazdowej 74-76

 

Kontakt - Zarządca Rejonu I tel. 504 092 108 

 


 

OSOBY POSIADAJĄCE ZADŁUŻENIE w opłatach na rzecz Spółdzielni  mogą odpracować zadłużenie na zasadzie "świadczenie zamiast wykonania". Celem tego rodzaju świadczenia jest wygaśnięcie lub zmniejszenie Państwa zobowiązania finansowego poprzez wykonanie na rzecz Spółdzielni określonych prac w ramach zawartej umowy cywilno-prawnej.

Zainteresowanych taką formą zmniejszenia lub likwidacji zadłużenia prosimy o kontakt z Zarządcami Rejonów lub biurem Spółdzielni.

 

Jednocześnie  informujemy, że osoby będące w trudnej sytuacji materialnej mogą ubiegać się o  dodatek mieszkaniowy z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 71 78-22-322 lub w Biurze Obsługi Klienta Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej - Dział Świadczeń przy ul. Hubskiej 30/32 we Wrocławiu, a także na stronie www.mops.wroclaw.pl.

 

       

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.wroclawskidom.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ